Hakkımızda

Uluslararası bağımsız bir gözetim firması olan General Survey Gözetme , aynı zamanda GAFTA (The Grain and Feed Trade Association) ve FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fats Associations)  üyesidir. Misyonumuz; rekabetin çok yoğun olduğu dış ticaret sektöründe müşterilerimizin çıkarını gözetmektir. Şirketimiz; Türkiye, Romanya, Ukrayna, Kazakistan ofislerimizle, müşterilerinin istekleri doğrultusunda, haklarını korumak ve onlara yükleme ve tahliye boyunca, ürünlerinin miktarı ve kalitesi konusunda günlük, doğru bilgi akışı sağlamak için dünyanın her bölgesinde gözetme hizmetleri sunmaktadır.

 

General Survey Gözetme , belirlediği hedeflere daha büyük bir etkinlikle ulaşmak amacıyla çalıştığı her firmayla güvenirlilik, verimlilik ve gizlilik esaslarını prensip edinmiştir. İzlediği gelişim stratejisi doğrultusunda müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak için ISO 17020 ve ISO 9001 uluslararası standartlarınca belgelendirilmiştir. 

 

General Survey Gözetme Ltd. Şti, bir gözetim firması olarak GAFTA (The Grain and Feed Trade Association) ve FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fats Assosiations) üyesidir.

 

General Survey ekibi yüksek eğitimli, kendi alanlarında ve gözetme konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Bünyesinde kurulmuş olan laboratuarlarımız, zirai ürünler başta olmak üzere Hububat, Unlu Mamuller ve Hayvan Yemlerinin GAFTA standartlarına göre; ham yağlar ve yağlı tohumların FOSFA standartlarına göre temel fiziksel ve kimyasal analizleri yapabilir şekilde laboratuarlarımız GAFTA (The Grain and Feed Trade Association Analysts Scheme) ve FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fats Associations)  tarafından akredite edilmiştir. 
<< geri
Web Tasarım Web Tasarım